Krystalizační materiály

Třídit dle: Zobrazit:
Obrázek výrobku Akvatron  12

Akvatron 12


 Modifikovaná směs anorganického původu,vysoké koncentrace, průmyslověvyráběná. Používá se jako přísada do čerstvého betonu, kde Akvatron 12celkově zlepšuje výsledné vlastnosti betonu především odolnost vůči vodě aagresivním látkám. Dále je vhodná její aplikace v kritických místech betonovékonstrukce (styk stěny a dna, pracovní spáry).

Obrázek výrobku Akvatron 6

Akvatron 6


 Modifikovaná suchá směs, která vytváří hydroizolační efekt na bázi krystalizace. Zaručuje zvýšení nepropustnosti betonů a malt proti vodě, kyselinám a ropným produktům. Zabraňuje korozi betonu a současně tvoří na povrchu vodotěsnou vrstvu.

Obrázek výrobku Akvatron 8

Akvatron 8


 Směs hlinitanového cementu a modifikačních přísad, která po rozmíchání s vodou rychle tuhne a tvrdne. Je nepropustný vodě, odolný chemické korozi, neškodí lidskému zdraví a životnímu prostředí. Je určen pro hydroizolační sanační práce všude tam, kde se projevují aktivní průniky vody a jiných kapalin. Působí okamžitě, při tuhnutí má rozpínavý charakter krystalizace, vysoké hydroizační účinky s regulovatelnou dobou tuhnutí.

v