2. Opravy betonových konstrukcí

Třídit dle: Zobrazit:
Obrázek výrobku 1.MAXREST - rychletuhnoucí nesmršťující se malta pro opravy konstrukčního betonu a zdiva

1.MAXREST - rychletuhnoucí nesmršťující se malta pro opravy konstrukčního betonu a zdiva


MAXREST je hotový výrobek pro okamžité použití, vyrobený na bázi speciálních cementů a přísad. Tato malta je díky rychlému tuhnutí, nesmrštivosti a dalším vlastnostem určena pro opravy konstrukcí. Pevně se spojuje s podkladem a navrací betonové konstrukci její původní charakter.

Obrázek výrobku CONCRESEAL-3 je jednosložková malta speciálně vyvinutá pro opravy a vyrovnávání povrchů ve velmi tenkých vrstvách

CONCRESEAL-3 je jednosložková malta speciálně vyvinutá pro opravy a vyrovnávání povrchů ve velmi tenkých vrstvách


 CONCRESEAL-3 je jednosložková malta speciálně vyvinutá pro opravy a vyrovnávání povrchů ve velmi tenkých vrstvách (tloušťka do 3 mm) betonových konstrukcí, omítek, reliéfů apod.

 

Obrázek výrobku CONCRESEAL-5 je jednosložková malta speciálně vyvinutá pro opravy a vyrovnávání povrchů ve velmi tenkých vrstvách

CONCRESEAL-5 je jednosložková malta speciálně vyvinutá pro opravy a vyrovnávání povrchů ve velmi tenkých vrstvách


 CONCRESEAL - 5 je jednosložková malta normálního tuhnutí, speciálně vyvinutá pro opravy a vyrovnávání betonových povrchů v malých tloušťkách (max. tloušťka  5 mm).

 

Obrázek výrobku MAXBETON - nesmršťující se tixotropická malta s rychlým tuhnutím pro osazování a upevňování stavebních prvků

MAXBETON - nesmršťující se tixotropická malta s rychlým tuhnutím pro osazování a upevňování stavebních prvků


MAXBETON je hydraulická nesmršťující se malta s rychlým tuhnutím pro osazování a upevňování prvků v budovách a při výstavbě. Jeho odpovídající tixotropie dovoluje provádět aplikace jak na vodorovných, tak i svislých plochách.
Obrázek výrobku MAXEPOX CEM - epoxi-cementová malta pro opravy, vyrovnání a ochranu betonu v tloušťkách vrstvy do 5mm

MAXEPOX CEM - epoxi-cementová malta pro opravy, vyrovnání a ochranu betonu v tloušťkách vrstvy do 5mm


MAXEPOX CEM je směs tvořená třemi složkami na bázi cementu a epoxidových vodou ředitelných pryskyřic, speciálně vyrobená pro opravy, vyrovnávání a vysoce účinnou ochranu vodorovných i svislých betonových povrchů v tloušťkách vrstev až do 5 mm.
Obrázek výrobku MAXREPAIR INJECTION - nesmrštivá tekutá malta o vysoké přídržnosti a středních pevnostech

MAXREPAIR INJECTION - nesmrštivá tekutá malta o vysoké přídržnosti a středních pevnostech


MAXREPAIR INJECTION je jednosložková nesmršťující se malta, vyrobená na bázi cementu a minerálních přísad, modifikovaná polymery, které ji poskytují vysoké charakteristiky přídržnosti, dobré mechanické odolnosti a vysokou tekutost. Neobsahuje chloridy ani kovové příměsi.
Obrázek výrobku MAXRITE - rychletuhnoucí sanační malta modifikovaná polymery

MAXRITE - rychletuhnoucí sanační malta modifikovaná polymery


MAXRITE je sanační malta modifikovaná polymery a s rychlým tuhnutím. Je určena pro strukturální opravy nových i starých betonových konstrukcí. Poškozené a oprýskané betony lze opravit bez použití bednění.
Obrázek výrobku MAXRITE - S - jednosložková malta pro opravu velkých ploch metodou suchého stříkání

MAXRITE - S - jednosložková malta pro opravu velkých ploch metodou suchého stříkání


MAXRITE S je jednosložková malta s normální dobou tuhnutí obsahující speciální cementy, tříděné jemné kamenivo a speciální pryskyřice. Výrobek byl speciálně vyvinut pro sanaci velkých ploch. Jeho složení dovoluje provádět rovněž aplikaci nástřikem suché směsi na povrchy z betonu, malt, kamene, panelů apod.
Obrázek výrobku MAXRITE 500 - Jednosložková rychletuhnoucí sanační  malta modifikovaná polymery

MAXRITE 500 - Jednosložková rychletuhnoucí sanační malta modifikovaná polymery


MAXRITE 500 je jednosložková, polymery modifikovaná malta, určená k opravám betonových a železobetonových konstrukcí. Díky svým tixotropním vlastnostem a rychlému tuhnutí umožňuje opravy starých i nových betonových prvků jednoduchým způsobem, bez nutnosti používat bednění.
Obrázek výrobku MAXRITE 700 - Jednosložková sanační  malta modifikovaná polymery s normálním průběhem tuhnutí

MAXRITE 700 - Jednosložková sanační malta modifikovaná polymery s normálním průběhem tuhnutí


MAXRITE 700 je jednosložková, polymery modifikovaná malta, určená k opravám betonových a železobetonových konstrukcí. Slouží pro opravy malých i velkých ploch, nových i původních betonů. Snadná aplikace bez nutnosti používat bednění. Jeho doba tuhnutí umožňuje rovněž aplikaci čerpadlem.
Obrázek výrobku MAXRITE INJECTION - nesmrštivá tekutá malta o vysokých mechanických pevností a přídržnosti, modifikovaná polymery a inhibitory koroze

MAXRITE INJECTION - nesmrštivá tekutá malta o vysokých mechanických pevností a přídržnosti, modifikovaná polymery a inhibitory koroze


MAXRITE INJECTION je jednosložková nesmršťující se malta, vyrobená na bázi cementu a minerálních produktů, modifikovaná polymery a inhibitory koroze. Poskytuje vysoké mechanické pevnosti, vysokou přídržnost a vynikající tekutost. Neobsahuje chloridy ani kovové příměsi.
Obrázek výrobku REPLARK - systém pro opravy a zesílení konstrukcí pomocí rohoží z uhlíkových vláken

REPLARK - systém pro opravy a zesílení konstrukcí pomocí rohoží z uhlíkových vláken


REPLARK® je systém založený na rohožích, které jsou tvořeny uhlíkovými vlákny vedenými v jednom směru a epoxidovými pryskyřicemi. Slouží pro opravy a zesilování konstrukcí. Vzhledem ke své vysoké pevnosti, nízké hmotnosti, tvarovatelnosti a snadné aplikaci je vhodný pro opravy poškozených konstrukcí.
Obrázek výrobku THERMOSAN - makroporézní malta pro nanášení na povrchy poškozované vzlínající kapilární vlhkostí

THERMOSAN - makroporézní malta pro nanášení na povrchy poškozované vzlínající kapilární vlhkostí


Předem připravená malta na bázi hydraulických pojiv a lehčeného plniva s vysušovacími a tepelněizolačními vlastnostmi a se schopností pohlcovat zvuk, která vytváří makroporézní omítku určenou pro sanaci povrchů poškozovaných vzlínající kapilární vlhkostí.
v