4. Spojovací můstky, přísady a přípravky ovlivňující zrání

Třídit dle: Zobrazit:
Obrázek výrobku MAXBOND - jednosložkový spojovací můstek

MAXBOND - jednosložkový spojovací můstek


Speciální pryskyřice pro spojování jednotlivých vrstev betonu a pro zvýšení přídržnosti omítek na hladký a bezpórovitý podklad. MAXBOND působí jako spojovací můstek mezi dvěma vrstvami materiálu.
Obrázek výrobku MAXCRYL - tekutá přísada pro zlepšení mechanických vlastností a zrání

MAXCRYL - tekutá přísada pro zlepšení mechanických vlastností a zrání


Používá se jako přísada do cementových malt a betonových směsí z portlandského cementu, pro zvýšení mechanicko - fyzikálních vlastností. Směsi připravené s přísadou MAXCRYL vykazují zlepšené vlastnosti jako jsou přídržnost, zpracovatelnost, soudržnost a delší dobu tuhnutí.
Obrázek výrobku MAXEPOX BOND - dvousložkový epoxidový spojovací můstek

MAXEPOX BOND - dvousložkový epoxidový spojovací můstek


Dvousložkové lepidlo určené pro spojování konstrukčních materiálů. Speciálně vyroben pro spojování nové betonové vrstvy se stávající betonovou vrstvou, kamene, mramoru, dřeva, skla atd.
Obrázek výrobku MAXEPOX BOND G - dvousložkové epoxidové lepidlo

MAXEPOX BOND G - dvousložkové epoxidové lepidlo


Dvousložkové epoxidové lepidlo speciálně vyvinuté pro lepení ocelových prvků k betonu nebo vzájemné lepení konstrukčních prvků. Specificky určen pro lepení ocelových prvků k betonu v oblasti zesílení konstrukcí.
Obrázek výrobku MAXEPOX BOND W - dvousložkový epoxidový spojovací můstek na vlhké podklady

MAXEPOX BOND W - dvousložkový epoxidový spojovací můstek na vlhké podklady


Dvousložkové lepidlo určené pro spojování konstrukčních materiálů v případech, kdy se vyskytuje zvýšená vlhkost podkladu. Speciálně vyroben pro spojování nové betonové vrstvy se stávající betonovou vrstvou, kamene, mramoru, dřeva, skla atd.
Obrázek výrobku MAXPRIMER - epoxidový primární nátěr

MAXPRIMER - epoxidový primární nátěr


Bezbarvý dvousložkový epoxidový výrobek na bázi rozpouštědel. Slouží jako primární nátěr před aplikací jiných epoxidových výrobků a zaručuje jejich dokonalou přídržnost. Jako primární nátěr před aplikací systémů epoxi MAXEPOX 3000 nebo MAXEPOX MORTER. Jako uzavírací nátěr úpravy MAXEPOX MORTER.

 

v